Dnes proběhlo v Jitřence očkování. Pouze jeden klient odmítl, 2 nebyli očkováni ze zdravotních důvodů a další 2 nebyli očkováni z důvodu prodělání Covid. Kromě 4 zaměstnanců, kteří očkování odmítli nebo se z vážných důvodů nemohli dostavit, byli naočkováni všichni. 3 zaměstnanci nebyli očkování z důvodu prodělání Covid. Můžeme tak říci, že byla proočkována valná většina klientů i personálu, čímž jim i rodinám klientů děkuji za podporu v očkovací kampani v Jitřence. Děkujeme za spolupráci skvělému očkovacímu týmu z nemocnice v Rychnově n.Kn. a dovolujeme si podotknout, že to vůbec nebolelo a vše proběhlo bez nežádoucích reakcí ve skvělé náladě. Další očkování (2.dávka) by mělo proběhnout 18.2.2021. Jako bolestné mají naši klienti přislíbenou oslavu naočkování s masopustním ovárkem s křenem, na který se již těší...

Od 5.1.2021 opět testujeme návštěvy. Vzhledem k tomu, že jsme při testování zachytili vysoký počet bezpříznakových příbuzných, PROSÍM PŘÍBUZNÉ, ABY DŮSLEDNĚ ZVÁŽILI, ZDA trvají nutně na  OSOBNÍ NÁVŠTĚVĚ, KTERÁ JE NYNÍ VYSOCE RIZIKOVOU, NEBO ZDA VYUŽIJÍ NÁVŠTĚVU PŘES SKLO U KLIENTŮ, KDE TO ZDRAVOTNÍ STAV UMOŽŇUJE. 
Prosíme návštěvy, aby do domova nechodily v případě i drobných náznaků nachlazení, kontaktů s osobami, které čekají na potvrzení PCR testu apod.  Jistě si nepřejeme nikdo z nás, aby se nákaza dostala mezi naše klienty. Apelujeme na odpovědné jednání všech návštěv, zvažte i četnost návštěv u svých příbuzných, každý vstup do domova je pro naše klienty riziková aktivita. 
 
 
Objednávejte se telefonicky po-pá 13-15,30 hod. na 490 508 342.

 

„BEZKONTAKTNÍ NÁVŠTĚVA“  BEZ TESTU - návštěvy „za sklem“ (tj. setkání za skleněnou přepážkou v hale domova).Na návštěvy „za sklem“ se stačí  pouze objednat telefonicky. Délka návštěvy: 1 hod., doporučujeme půl hod. (klienti jsou pak unavení)

NÁVŠTĚVY S TESTEM - do návštěvní místnosti nebo v mimořádných případech na pokoj klienta - objednávejte se po-pá 13,00-15,30 hod. Délka návštěvy 1/2 hod.vč.testu. 

NÁVŠTĚVY BEZ TESTU - POUZE OSOBÁM, KTERÉ PRODĚLALY V POSLEDNÍCH 90 DNECH COVID A DOLOŽÍ O TOM POTVRZENÍ. OBJEDNÁVEJTE SE PO-PÁ 13-15,30 HOD. Délka návštěvy 1/2 hod.

Všechny návštěvy bez ohledu na to, zda prodělaly covid nebo mají negativní test, mají za povinnost vyplnit čestné prohlášení a v objektu nosit respirátor FFP 2 nebo KN95, který si nejlépe přinesou sebou (jinak si jej zakoupí na místě za kupní cenu). Návštěvám bez respirátoru nebo s respirátorem pod nosem nebude návštěva umožněna nebo  bude návštěva předčasně ukončena. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Příjem balíčků pro klienty: pracovní dny od 7,00 do 15,30 hod.-zvonek kancelář. Poté zvoňte na službu. Balíčky přes víkendy: ideální je doba do 15 hod. Personál ve službě se od 15 hod. pohybuje na pokojích klientů a nemusí na Váš zvonek okamžitě reflektovat. V době stravování klientů nemůže personál odcházet na zvonky (11,30-12,30 a 16,30-17,30 hod.).